Müşterilerimizin gulcedereli.com sitemize vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir. 

  • Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre gulcedereli.com ve/veya ilgili Kart Kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak Garanti Bankası tarafından online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler gulcedereli.com tarafından görülmez ve kaydedilmez).
  • Müşterilerimizin sitemize ürün satın alma amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.
  • gulcedereli.com üzerinden ürün siparişi verebilmek için satın alma adımlarında bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. Bu bilgiler üçüncü şahıslar ile paylaşılmamaktadır.
  • Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik ile bunların düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (gulcedereli.com ile anlaşmasına göre üçüncü sahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları gulcedereli.com'a aittir.

Müşteri hizmetleri departmanımız hafta içi her gün info@gulcedereli.com adresine gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir. 

E-posta ile çözülemeyen her türlü sorununuz için hafta içi her gün 09.00 - 17.00 saatleri arasında 0850 885 08 54 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.